Süper Lig Takımlarının En Iyi Futbolcuları! - KizlarSoruyor

Süper Lig Takımlarının En Iyi Futbolcuları! - KizlarSoruyor

galatasaray fenerbahçe karşılaştırma kupa Ayrıc 1 asist yapıp kırmızı ve sarı kart almadı. Sarı kırmızılılar bu maçların 8’sini kazanırken 3’ünde ise berabere kaldı. Futbol takımının takma adları ise cimbom, Avrupa Fatihi, kupa beyi, sarı kırmızılılar ve aslanlar olarak bilinir. Galatasaraylı futbolcular, kupa töreni için platforma kendi seçtikleri şarkılarla çıktı. Küçükken yanlış yapmışsın tamam anladık gel Galatasaraylı ol… Ayrıca, Beşiktaşlı Hakkı Yeten, Şükrü Gülesin, Recep Adanır ve Feyyaz Uçar ile Galatasaraylı Mehmet Leblebi, Gündüz Kılıç, Eşref Aykaç, Süleyman Tekil, Saffet Sancaklı, daha sonra Beşiktaş forması da giyen Adrian Ilie ile Milan Baros, bir maçta üçer gol atma başarısını gösterdi. Daha sonra hızla bölgeye (Kerkük´e) göç etmeye başladılar (2003 yılından 2017 yılına kadar nüfus kaydırmaları ile Kerkük nüfusu 700 binden, bir milyon 400 bine çıkarıldı, yani Kerkük’e 700 bin Kürt nüfus ithal edildi!). Henüz bir bildirim bulunmuyor! Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Sadıkoğlu, Ziya’nın çok klas bir oyuncu olduğunu, kendilerine iki maçta da gol attığı için seneye transfer etmeyi düşündüklerini, Csernai’nin ise bir an önce gönderilmesi gerektiğini açıklar. Milne bazı antrenmanlarda sahanın 5 metre içine sağ ve sol kanatlara dubalar dizdirerek Metin ve Sinan’ın bunları geçerek sahanın içine girmesini yasaklar, sürekli kanatlarda ileri geri çalışmalarını isterAncak iki oyuncu da serbest oynamaya alışkın ve sürekli forvete kayan tipte isimlerdir.

En büyük sebebi de orta sahadan Pesic dışında pas alacak oyuncu bulunmamasıdır. Sol bekte Kadir, ortada ise uyumlu Samet - Ulvi ikilisi, orta sahadan da aldıkları destekle harika bir ilk yarı geçirmişlerdir. Fenerbahçe’yi ezen bir Alman panzeri yapma çabasındaki Yücetürk’ün planları amaç ve eldeki malzemenin ilgisiz olması yüzünden erken iflas etmiş yerine Stankovic’in kopyası Csernai gelmiştir. Ogün Altıparmak 5 futbolcunun Fenerbahçe’yi sattığını iddia eder; “Eskişehirspor maçı öncesi Yücetürk’ü yanıma çekip uyardım. 4 Şubat’ta yapılan toplantıda Altıparmak bu sözlerini söylemediğini, futbolcuların takımı sabote ettiklerini söylediğini ancak maç satmakla ilgili bir cümle söylemediğini ve gazetelerin yalan yazdığını açıklar. Çalık, kendisini yatıştırmak için yanında oturan Düzgen’e eğildi: “Bu uğursuzun çalımlarına hiçbirimiz dayanamayız; gene de her toplantıda başımızda buluruz onu. Fenerbahçe ligde 17 inci sıradaki Adana Demirspor’a Kadıköy’de son 15 dakikada yediği gollerle 2-0 yenilirken gene kıyamet kopar. Sezon başında uzun süre sakatlık nedeniyle oynamayan Rıdvan son maçlara doğru takımın ayakta kalan tek ismi olur. Almanya’dan eğitimini tamamlayıp yeni dönen Yılmaz Vural’ın yönettiği Malatyaspor özellikle son haftalarda büyük bir çıkışa geçerek görkemli bir futbol sergilemeye başlar.

24 Ocak’ta ikinci yarı beraberliklerle başlar. 7 Ocak’ta Seba yapacaklarıyla ilgili konuşur; “Pendik’teki Sosyal Tesisleri 49 yıllığına Beden Terbiyesi’nden almış bulunuyoruz. 5 Ocak’ta Galatasaray Deda’yı istenmeyen hakem ilan ederek bir deklarasyon yayınlar; “MHK Başkanı Hilmi Ok ve arkadaşları, Beşiktaş ve Boluspor maçlarını değerlendirdiklerinde, Sadık Deda’nın hata yapmaktan öte Galatasaray’ın maçlarında kötü niyetli davrandığını göreceklerdir. Müjdat ; “Kayhan başkana ana avrat küfür etti, ben kötü oldum. Maçları protesto etmeye hazırlanan Fenerbahçeli taraftarlar Csernai’nin destek istemesi üzerine bu eylemden vazgeçerler fakat Müjdat ve Semih Bayülken’i protesto edeceklerini duyururlar. Önce kaptanlığı elinden alınan Müjdat yaptığı açıklamalardan dolayı takımın huzurunu bozma gerekçesiyle süresiz kadro dışı bırakılır. Önce eşya engel oluyor, sonra şartlar: kalorifer, hizmetçi, çocuk odası. Müjdat, Csernai’nin, kendisine ihtiyacım var raporu üzerine 3 hafta sonra affedilecektir. Özellikle bu hafta oynanacak maçlar ile belki de şampiyonluk düğümü çözülecek. Tarihinde ligde 22. kez kazandığı şampiyonluk kupasını müzesine götüren sarı-kırmızılılara Türk Telekom Stadı’nda düzenlenen törende kupayı TFF Başkanı Hüsnü Güreli ve yönetim kurulu üyeleri kaptanlar Selçuk İnan ve Fernando Muslera’ya takdim etti. Diğer golü Selçuk kendi kalesine atar. Johnstone Galatasaray maçında deplasman golü kuralı var mı? İlk yarıda22 gol atan takım 23 golü de kalesinde görmüştür.

İlk 11’de sahaya çıkan Metin hayal kırıklığı yaratır. Rıza ve Feyyaz’dan yoksun olarak Karşıyaka karşısına çıkan Beşiktaş henüz beşinci dakikada Zeki’yi de kaybedince tüm saha yerleşimi bozulur. Fenerbahçe aynı skorla Karşıyaka deplasmanından 0-0 beraberlikle dönmektedir. Fenerbahçe forveti için 6 maçı gol atamadan tamamladı dersek genel durumu en iyi şekilde anlatmış oluruz. Galatasaray, Florya’da yapmayı planladığı tesisler kaynak sağlamak amacıyla hızlı bir şekilde yeni bir piyango düzenler ama umduğunu pek bulamaz. Mutlaka bir tercihiniz olmalı ona dayanmalı onun için mücadele etmelisiniz. Ancak onun da en büyük eksikliği henüz gol atamamış olması ve bunun üzerinde yarattığı baskıdır. Sokakta yahut gazinoda birinin yüzüne serçe bakmak, onun sapsarı kesilip oradan uzaklaşmasına yetiyor. Orta sahada hepsi de birbirinin kopyası, aynı futbolcu özelliklerine sahip birçok isim görev alır, Müjdat, Önder, Zafer, Osman’ın kapasiteleri bellidir ve yeni gelen isimlerden ne Durmuş ne de Erdi bunlardan daha iyi durumda değildir. ABD’li şair Irwin Allen Gisberg’in söylediği gibi politikacıların bir ülkenin durumu hakkında bilinçleri ve kapasiteleri yoktur ama aydının vardır… Üniversite hayatı sırasında bir umumiyet halini alan bu hususiyet, zamanla büyük düşüşler kaydetmiştir.