GALATASARAY ŞAMPİYON OLURSA KUPAYI NEREDE ALACAK - Diğer Haberler - ODATV

GALATASARAY ŞAMPİYON OLURSA KUPAYI NEREDE ALACAK - Diğer Haberler - ODATV

Çünkü önümüzdeki üç haftada oynanacak maçlar, son üç haftanın belirleyici rolünü ortadan kaldırabilir. KULÜBÜ zor durumdan çıkararak, gelecekte kurumsallaşmış mali açıdan devamlılığı olan, kuruluş idealleri ve değerlerini yaşatan bir Galatasaray'ı, önümüzdeki 30 yılın Galatasaray'ını hayal ederek geliyoruz. Sarı-kırmızılı kulübün mali genel kurulunda Mustafa Cengiz başkanlığındaki yönetim kurulu ve denetim kurulu, idari açıdan ibra edilmemişti. İstanbul 14. Asliye Hukuk Mahkemesi'nde 09.30'da başlayan duruşmada, Mustafa Cengiz liderliğindeki yönetim kurulunun ibrasızlığının iptali için açılan dava görüldü. İstanbul 26. Asliye Hukuk Mahkemesi'ne de, denetim kurulunun görevine devam edebilmesi için dava açılmıştı. Seçim sürecine girmesi beklenen Galatasaray'da İstanbul 14. Asliye Hukuk Mahkemesi'ne başvuran yönetim kurulu üyeleri Abdurrahim Albayrak ve Yusuf Günay, mevcut yönetimin görevine devam edebilmesi için idari tedbir kararı aldırmıştı. Galatasaray'da son dakika gelişmesi. Galatasaray'da yönetim kurulunun geleceğini ilgilendiren kritik duruşma bugün erken saatlerle görüldü. Avukatlar kulübün denetim kurulunun ibrasıyla ilgili de İstanbul 26. Asliye Hukuku Mahkemesi'ne dava açmıştı. Aynı hukuk firması “kazanmamız garanti” diyerek Billong’a 1 milyon dolar’lık bir dava açabilmesi için gerekli olan tüm yerel ve uluslararası hukuki kuralları anlattı. Hakem kararının iptali için gerekli olan koşulların oluşmadığını ve Hukuk Muhakemeleri Kanunu’nun 439. maddesindeki tüm olumsuzlukları tek tek sıralayan mahkeme, Oğulcan Çağlayan cephesinin o dönemde itiraz etmemesini de değerlendirip, iptal talebini reddetti.

galatasaray real madrid Mahkeme, Mustafa Cengiz yönetiminin idari ibrasızlığını ortadan kaldıran bir karar verdi. Duruşmada nihai karar çıktı ve sarı kırmızılı takımın mevcut yönetiminin idari ibrasızlığı ortadan kaldırıldı. Galatasaray Yönetimi, düşünmek için süre isterken; son bir teklif daha yapılmasına karar verildi. PFDK'ya sevk edilmesi nedeniyle PFDK Başkanlığı'na bir yazı gönderen Galatasaray Başkanı Burak Elmas, yazıda sert ifadelere yer verdi. Başkan Elmas, "Hatayspor maçındaki talimatlara aykırı hareketi" ve "resmi internet sitesinde yayınlanan açıklamalardaki hakaretleri" nedeniyle PFDK'ya sevk edilmişti. Başkan Cengiz, seçimler öncesi bu tesisi sponsorlar desteğiyle bitirip güç kazanmak istiyor. Sarı-Kırmızılı takım taraftarının desteği ile rakibini yenerek ikinci maç öncesi avantaj sağlamak istiyor. Terim'in bu toplantıda, "Sizler gençsiniz ve böyle dönemler yaşayabilirsiniz. Kimseye aldırış etmeden, eleştirilere kulaklarınızı tıkayın ve sadece sahaya odaklanın. Ben size güveniyorum. Hep beraber ayağa kalkacağız. Bu kötü gidişe hep birlikte son vereceğiz. Sizden tek beklentim, sahada kendi oyununuzu oynamanız. Tribündeki taraftarın gücünü arkamıza alabilirsek, bu ligde yenemeyeceğimiz bir takım yok" ifadelerini kullandığı öğrenildi. Bunun ışığında, nasıl ilerleyeceğimi göreceğiz.” ifadelerini kullandı. Galatasaray Başkanı Burak Elmas, "Yönlendirme ve talimatla karar verdiğiniz yapılacak olan herhangi bir savunmanın önem arz etmediğinin farkındayım. Hukukun üstünlüğünü değil, üstünlerin hukukunu önceleyen ve talimatla karar veren kurulunuz nezdinde savunma yapmayı zül addederim" ifadelerini kullandı. Galatasaray Başkanı Burak Elmas, PFDK Başkanlığı'na bir yazı gönderdi.

Galatasaray kulübü sporla uğraşmalı. Galatasaray transfer yasağına karşı çıktı, TFF Yönetim Kurulu ise bu itirazı reddetti. Son 8-9 haftada yönetim destekten çok köstek olmuştur. Son bir kez renktaşlarına selam durmak! Futbol Federasyonu Başkanlığı’na aday olma gibi bir düşünceniz var mı? Her şey güzel ve hazır futbol için. Beni ne güzel açıklıyor. Billong’un açmaya hazırlandığı dava için Kamerun Futbol Federasyonu da müdahil olacak. FUTBOL takımında sattıklarımızın yerini kiralıklarla doldurduk. Çaykur Rize de, Galatasaray'a transfer yasağı ve Oğulcan'ın lisansının vize edilmemesini talep etti ve bu istek TFF tarafından kabul gördü. Oğulcan Çağlayan, Çaykur Rize ile yaptığı opsiyonlu sözleşmenin uzatılmasını kabul etmemiş, normal sözleşmesini tamamlamadan takımdan ayrılmıştı. Kendisi de bizi kabul etti, ziyaret ettik. Ahbap-çavuş ilişkileriyle Galatasaray'ı doğrayarak operasyon yapan son merci olarak bunları asla kabul etmeyeceğiz. 1911 yılında Macar Klojvar takımıyla deplasmanda yaptığı maçla da ülke dışına çıkarak ilk maç yapan takım yine Galatasaray'dır. Gelen bilgilere göre Billong’un kendisi aleyhine iddiayı gündeme getiren kurum, aleyhine TFF’ye başvuru yapan Galatasaray ve sosyal medyada “şikeci” yakıştırması yapanlara karşı çok büyük bir tazminat davası açacak. 42 Yazılar İntiha. ŞEYH BEDREDDİN kaddesellâhü sırrahu’l azız HAKKINDA Şeyh Bedreddin birtakım kaynaklara göre Edirne civarında eski bir kaza merkezi olan Simavna'da dünyaya gelmiştir. Sahadaki skora göre hareket etmemek lazım.

Buradan çıkmak için en fazla gelir üreten kulüplerin birlikte çözüm yaratması lazım. Sistemi tamamen değiştirmek lazım. Hakemlik sistemi çökmüş. Sistemden herkes şikâyet ediyor. ZİYA GÖKALP: Herkes okuma kitaplarını getirdi mi? Bu sırada Galatasaraylı futbolcular maçın hakemi Pawel Raczkowski'ye penaltı itirazında bulundu ancak oyun devam etti. Galatasaraylı Oğulcan Çağlayan'ın transferiyle ilgili sıcak gelişmeler yaşanıyor. Oğulcan Çağlayan’dan kaynaklanan “transfer yasağı”nı kaldırmak için önce TFF Yönetim Kurulu’na başvuran, buradan gelen olumsuz yanıtın ardından Tahkim Kurulu’na giden Cim-Bom, 25 Haziran’daki toplantı sonunda amacına ulaşmıştı. Komiteye Yönetim Kurulundan bir üye başkanlık eder. Fetih bizim için kutlanacak bir gün, Rumlar için ise matem günü. 28 Temmuz Çarşamba günü Başakşehir Fatih Terim Stadı'nda oynanan Galatasaray - Psv Eindhoven maçı 1-2 sona erdi. Maçı radyodan dinleyen 18 yaşında bir taraftar beşinci golden sonra üzüntüsünden kalp krizi geçirip vefat eder. Haberlerin ortaya çıkmasından sonra bir hukuk firması haber ve gelişmelerle ilgili taraf olmak istediğini Kamerunlu futbolcuya iletti. Hatayspor'un Kamerunlu stoperi Jean-Claude Billong, Beşiktaş maçında kendisinin şike yaptığını iddia edenlere karşı hukuk mücadelesi başlatıyor. Dün yaptığı açıklamada Kamerunlu stoper, “Mahkemede karşı davayı dışlamadan devam ediyorum. Yüzde 25’lik payın kendilerine verilmesi durumunda açılacak davayı AİHM’e kadar götürme sözü verdi.